Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Datadisky > Battle for Azeroth

Battle for Azeroth

Nový datadisk vyjde 18. srpna. Tento datadisk nás zavede do nových lokací. Pro Allianci je to ostrov Kul Tiras a pro Hordu je to Zandalar.  

Jako člena Alliance vás cesta zavede do království zvané Kul Tiras, jenž je domovem známé čarodějky Jainy Proudmoore. Budeme prozkoumávat 3 mapy - Tiragarde Sound, Drustvar a Stormsong Valley. Každá z těchto lokací nabízí odlišné úkoly, nové příšery a příběhy postav i celého ostrova. 

Horda se podívá do království trollů Zandalari. Podívat se mohou do hlavního města Zuldazar, bažin Nazmiru a do pouští Vol'dunu, kde nalezneme novou rasu zvanou Vulpera. 

Battle for Azeroth nám přináší možnost bojovat ve trojici na nezmapovaných ostrovech proti nájezdníkům nebo jiným hráčům, abychom získali poklady ukryté na těchto ostrovech. Tyto výzvy nás čekají v různých částech světa, například ve zmrzlých krajinách nedaleko od Northrendu či po otevření bran opuštěného zámku Gilnean.

V novém datadisku se nám odemkne 6 nových spřízněných ras, 3 pro každou frakci. K Allianci se přidají Void elfové, Lightforged draeneiové a Dark iron dwarfs. Pro Hordu máme Nightborne, Highmountain tauren a Zandalari trolly. Tyto nové rasy začínají na levelu 20 a pro jejich odemčení je potřeba získat exalted reputace, splnit různé questy a achievementy.

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma