Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Datadisky > Cataclysm

Cataclysm

Datadisk byl vydán v roce 2010. Po porážce Lich Kinga a jeho nemrtvé armády svět čeká další zkáza - Deathwing. Tento černý drak je bývalý aspect země, Neltharion. Kdysi dávno velmi vznešená a obdivovaná bytos dnes přináší strach a hrůzu kamkoli se pohne. Jeho probuzení přineslo zkázu do určitách map, které změnily jak svou podobu, tak své questové linky a postavy. Tyto mapy jsou Badlands, Blasted Lands, Loch Modan, Norhtern Stranglethorn, Ashenvale, Azshara, Darkshore, Durotar, Mulgore, Norhtern a Southern Barrens, Stonelaton mountains, Tanaris a  Thousand Needles. Některé z nich prodělaly jen malé změny, jiné - jako například Thousand Needles - se změnily k  nepoznání. 

Datadisk nám ale přínáší a spoustu nových map: Mount Hyjal - vysoké hory s posvátným stromem Nordrassilem, potopené města a okolí Vashj'iru, kamenný domov matky země Deepholm, pískovitá poušť, která je domovem nové rasy, Uldum a nakonec Twilight Highlands - domovina několika klanů trpaslíků s prastarou pevností Grim Batol. S novými rasami Worgeni - aliance - a Goblini - horda - přibudou ještě 2 nové startovací lokace pro tyto rasy. Jedná se o město Gilneas a ostrovy Kezan. 

Nově se také bude moct létat na kontinentech Kalimdor a Easter Kingdoms. Toto se ale netýká začínajících map Exodaru u Draeneiů a Silvermoonu u Blood elfů. Tyto mapy a rasy byly přidány až s datadiskem TBC. Přidána bude i nová profese - Archaeology - která hráčům dovolí sbírat kousky artefaktů v určitých sítích různě po kontinentech. Bude několik druhů artefaktů od různých ras.

 

Deathwing

 

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma