Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Datadisky > Legion

Legion

Datadisk vyšel v roce 2016 posledního dne prázdnin. Legie napadla náš svět Azeroth a démoni se snaží přivolat svého temného pána Sargerase. Hrdinové musí získat legendární zbraně, aby se mohli postavit záplavě démonů  a vypudit je z našeho světa.

V Legii navštívíme nový kontinent Broken Isles a celkem 6 nových map - ledové pláně a hory Highmountain s taureny, Lesy Val'sharah s nakaženými bestiemi a elfy, krajiny Azsuny s nagami, hlavní město dávných elfů a přilehlé oblasti Suramaru, hory a pláně Stormheimu s Vrykuly a zdevastovaný ostrov The Broken Shore s démony. Později ve hře se objeví nová planeta Argus, se třemi lokacemi - Mac'aree, Antoran Wastes a Krokuun. 

Hra představila novou classu Demon Hunter. Za ně můžeme hrát pouze jako NIght či Blood elfové a založit si ho můžeme pouze pokud již máme na našem účtě postavu s 70 levelem. Nejznámější Demon Hunter a také vůdce všech ostatních je Illidan Stormrage. Noční elf, který přijal energii felu a stal se z části démonem. 

Každý hráč na začátku Legie splní několik questů aby získal legendární zbraň dle své classy a specializace. Známé zbraně jako Ashbringer, Thas'dorah nebo Ebonchill se tedy konečně dostanou do hry. Hráč také odemkne svou Class hall, která je společná pro každého ze stejné classy. Zde hráč posílá své followery na mise, ze kterých dostává různé předměty, plní úkoly spojené s jeho classou a  vylepšuje sebe i svojí zbraň.

Různé vzhledy Ashbringeru

 

 

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma