Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Datadisky > Mists of Pandaria

Mists of Pandaria

V roce 2012 vyšel datadisk Mists of Pandaria, ve kterém objevíme nový kontinent, novou rasu a classu a spoustu zajímavých úkolů a dobrodružství. Po poražení Deathwinga objevíme dlouho ztracený kontinent Pandaria, ve kterém žijí již od pradávných dob její obyvatelé Pandarieni. Tyto velké chlupaté stvoření povedou boj se stvořeními Mogu- kteří chtějí zabrat Pandarii pro sebe, s hmyzem připomínající bytosti Mantid a s bůvolům podobným bytostem Yaungol. 

Pandaria se v prvním rozdělení světa přesunula na jižní polokouli světa kde se skryla do mlhy a až do příchodu Alliance a Hordy žili její obyvatele v klidu. Po přijezdu na Pandarii se probudí veškeré pradávné zlo, které až do této doby bylo skryté hluboko v jejím nitru a pandarieni jsou nuceni znovu bojovat s dávnými nepřáteli. Abychom odčinili napáchané škody, přídáváme se v boji na jejich stranu a společně porážíme stovky nepřátelských ras. Ovšem i zde přetrvávají boje mezi Aliancí a Hordou.

V datadisku dostaneme možnost hrát za pandarieny a založit si novou classu - monk. Tato classa nebude pouze pro naše nové pandí spojence. Hrát za něj mohou veškeré rasy. Všichni pandarieni si budou muset vybrat frakci, ke které se připojí po dodělání úkolů v základní pandarienské lokaci.

 

 

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma