Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Datadisky > The Burning Crusade

The Burning Crusade

První datadisk, který rozšířil základní verzi hry, byl vydán v roce 2004, tedy 3 roky po Vanille. Hráči se dostanou ze základních map do nového světa Outland, dříve známého jako Draenor ( Draenor vyšel jako nový datadisk v roce 2014). Hlavní příběh je svázán s Night elfem jméne Illidan Stormrage, jeho zradě své rasy a svých milovaných, a démonech, kteří mu slouží.

Na Outland se hráči dostanou pomocí Temného portálu v Blasted lands. Tento portál byl vytvořen největším čarodějem své doby, Medivhem, který měl v sobě duši Sargerase, zlého titána, který velí plamené legii, a který dal démonické síly Illidanovi. Portál byl vytvořen pro rasu orků, kteří přišli na Azeroth z jejich umírající domoviny  Draenor. 

Datadisk přivede do hry dvě nové rasy, jednu pro každou frakci. Pro Allianci jsou to draeneiové, modří lidé k kopyty, kteří budou začínat na ostrovech na severo-západě Kalimdoru. K Hordě se připojí Blood Elfové, které Alliacne odmítla kvůli jejich závislosti na magii a budou na severu Easter Kingdoms. K oboum rasám přibudou začátečnické lokace. U draeneiů to bude Azuremyst Isle s hlavním městem Exodarem a Bloodmyst Isle. Blood elfové budou začínat v Eversong woods a poté půjdou do Ghostlands. Na Outlandu budeme moct prozkoumat celkem 7 map: ihned za Temným portálem bude vyprahlá kamenná oblast zvaná Hellfire Peninsula, dále houbovitý Zangarmarsh pokrytý vodou, Terokkar Forest s hlavním městem Shattrath city, krásné zelené pláně Nagrandu , ostnatou mapu Blade's edge mountains, létající ostrovy Netherstormu a nakonec mapu se závěrečným raidem Shadowmoon valley. Raud s názvem Black Temple má za  posledního bosse Illidana Stormrage. Než se k němu ale hráči dostanou, musí se probojovat stovkami příšer a zabít 8 bossů.

 

 

Mapa Outlandu a boss Ilidan

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma