Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Datadisky > Warlords of Draenor

Warlords of Draenor

V tomto datadisku, který vyšel v roce 2014, se podíváme na Outland před 30 lety, když orkovéa draeneiové obývali tento kontinent. Draenor je země oceli a železa, lávy a kamení ale především války. Draeneiové žili s orky v míru, obchodovali spolu, tolerovali se. Vše se změnilo, když shamana orků Ner'zhula navštívila ve snu jeho zemřelá družka a obrátila ho proti draeneiům. Až později, když Ner'zhula opustí jeho shamanské síly a duchové předků se k němu obrátí zády, zjistí, že ho tehdy nenavštívila jeho družka, ale podlý Kil'jaden, který nenávídí všechny draeneie a poslal proti nim právě orky.

Na Draenor se dostaneme pomocí Dark portalu, který již nebude portovat na Outland, pokud si u draka času nezměníme lokaci. Při prvním setkání s Draenorem se Alliance dostane do Shadowmoon Valley, odkud pochází Ner'zhul, a Horda do Frostfire Ridge, odkud pochází Durotan, otec Thralla. V těchto dvou lokacích si obě frakce postaví své Order Hally, které postupně vylepšují na lepší level, staví opevnění, plní questy a mise, staví budovy podle profesí a další. Dále nám nabízí Draenor ještě 5 dalších map - hory Gorgrondu -  mrtvé tělo ochránce tohoto světa, krásné pláně Nagrandu s posvátnou horou Oshu'gun - ve skutečnosti lod', která na Draenor dopravila draeneie, Talador - pláně s hlavním městem draeneiů, ostnané červené bažiny Spires od Arak se starodávnou rasou Arakků. Jako poslední a záverečná mapa je Tanaan jungle. Džungle, ve které se schovávájí mnohé jedovaté bestie, je i domovem hrůzostrašné Hellfire Citadely - závěrečného raidu tohoto datadisku.

V tomto datadisku se seznámíme s několika postavami známými po celém Azerothu a možná i dál. Mezi tyto postavy patří například Kargath, Blackhand, Kilrogg, Ner'zhul, Gul'dan, Durotan, Grommash, Velen, Maraad a další. 

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma