Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Datadisky > Wrath of the Lich King

Wrath of the Lich King

Datadisk vydán v listopadu roku 2008 nás pošle do vzdáleného kontinentu Northrend. Arthas Menethil - později známý jako Lich King - se vydává i se svými muži do těchto končin aby získal meč Frostmourne. Ovšem Arthas začíná čím dál tím víc šílet, až zabije své muže a uteče. Uteče do své citadely Ice Crown Citadel ve vzdálených končinách Northrendu. 

Na novém kontinentu, který se nachází na severu od ostatních kontinetnů, hráči mohou navštívit 10 nových map. Hráči začínají buď v Howling Fjord na východě, nebo v Borean Tundře na západě. Howling Fjord, jak už název napovídá, je mapa plná útesů, lesů a plání. Naopak Boren Tundra je z většiny zamrzlá pláň. Hráči se dále dostávají do zamrzlé, sněhem pokryté mapy Dragonblight. Zde jsou vidět kostry obrovských draků. Dále hráči mohou do Grizzly Hills, borovičnatého lesu s trolly, medvědy a dalšími příšerami, nebo do Zul'draku, sněhové mapy zničené nákazou a mrtvolami. Další mapa, kterou nám Norhrend nabízí, je SHolazar Basin - džungle s jedovatými hady, bazilišky a  dvěma nepřátelskými rasami Oracles a Frenzyheart tribes, mezi kterými si hráči musí vybrat. Poslední dvě mapy, kam hráči mohou zajít, jsou The Storm Peaks - ledové vysoké hory, které bávali domovem titánů, a Icecrown - domov Lich Kinga a jeho nemrtvé armády. Mapa Crystalsong forest, kde  leží hlavní město Dalaran, nenabízí žádné questy pro hráče. Poslední mapa nazvaná Wintergrasp, je mapa určená pro PVP, a kromě questů pvp hračům nic jiného nenabídne.

Do hry je také přidána nová classa Death Knight. Začínají na levelu 55 a musí splnit sérii questů ve své lokaci, aby se mohli volně pohybovat ve světě. 

Northrend

 

 

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma