Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Postavy > Khadgar

Khadgar

Khadgar je jedním z nejmocnějších čarodějů, který kdy žil na Azerothu. Byl učencem posledního strážce, Medivha, a stal se jedním z největších hrdinů během druhé války, a poté kapitánem expedice na Draenor. Jeho jméno znamená v trapasličím jazyce "důvěra", zatímco jméno Medivh znamená "strážce tajemství". 

Khadgaruv příběh začíná před první válkou, když byl mladým studujícím mágem v Kirin Tor. Spíše než v magii vynikal oproti ostatním studentům ve špehování a vyzvědačství. Možná právě díky těmto schopnostem byl vybrán radou mágů Kirin Tor, aby nastoupil jako učeň u mocného čaroděje Maguse Medivha, Strážce Tirisfalu, bránícího Azeroth před démony.

Khadgar se později stává členem řádu šesti, řád nejmocnějších čarodějů na Azerothu. Když se dozví o zničení Theramoru, soucítí s Jainou, ale zároveň nesouhlasí s jejím rozhodnutím zaútočit na Orgrimmar což Jainu velmi rozzuří.

Při obrovské invazi Plamenné Legie se Khadgar opět stává hlavní postavou ze strany Alliance. To on znovu nabídne Hordě místo pro společné operace v Dalaranu, tím však naštve Jainu která z Dalaranu odejde. Khadgar následně pomáhá Magnimu v boji proti silám Yogga-Sarona, zde se dozvídá že samotný Azeroth je tělo titána a že jediný způsob jak porazit Legii je s pomocí Pillars of Creation. S tímto zjištění odchází do Karazhanu kde vyvolává ducha Alodi od kterého se dozvídá kde se pilíře nachází. Poté pomáhá hráčům s jejich získáním jelikož ví že pokud je Legie dostane první, Azeroth bude zničen.
 

 

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma