Tato stránka je školní práce
Navigace: Adobra > Postavy > Varian Wrynn

Varian Wrynn


Varian Wrynn se narodil králi Llanovi Wrynnovi v království Azeroth a jako malý chlapec žil radostný a úspěšný život jako princ Stormwindu. Ale všechno se změnilo s příchodem orků, kteří přišli zpoza Dark portálu a pokoušeli se zničit jeho vlast, a tak začala válka mezi Azerothem a Hordou. Anduin Lothar, přesvědčen, že Stormwind nemůže být zachráněn, shromáždil Variana a všechny, kteří zůstali na živu, a vedl je společně s Khadgarem a Varianem do severního království Lordaeronu aby varovali krále Terenase před hrozbou orků.
Brzy poté, co získal zpátky trůn byl Stormwind napaden legiemi Pohromy. Varian po boku svého přítele Bolvara úspěšně odrazil nemrtvou armádu,po dlouhé bitvě ve Stormwind Harbor.Poté vyšle Varian Bolvara do Northrendu kde později umírá při bitvě u Wrathgate kde byli společně s hordou zabiti nákazou vytvořenou Putressem, který zradil Sylvanas pro Varimathrase.
Varian Wrynn je po dlouhé roky velmi dobrým, spravedlivým a milovaným králem. Při příchodu Legie se vypraví společně s celou armádou spojených sil Alliance a Hordy na Broken Shore, kde umírá rukou Gul'dana.

 

 

 
© wowko.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma